Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

Бердянський приватний зоопарк “Сафарі”

     Бердянський приватний зоопарк «Сафарі» — один з наймолодших в Європі. Створений в 2004 році, зоопарк був першим, побудованим в Україні за часи незалежності. На той момент в Бердянську можна було побачити 30 видів тварин, занесених до Червоної книги України та Міжнародної Червоної книги. Сьогодні тут знайшли прихисток понад 80 видів рідкісних тварин.

     Головною метою працівників зоопарку було і залишається збереження, і відтворення генофонду зникаючих тварин. Так в зоопарку з’явилося на світ шестеро дитинчат далекосхідного леопарда, якого на всій планеті залишилося всього 40 осіб. Тут народилося шестеро левенят, в тому числі і білі леви. Це стало справжньою сенсацією, адже це явище рідкісне не тільки для зоопарків, але й для дикої природи. Всього ж в світі їх залишилося близько 70 особин. Також народилося чотири червонокнижних уссурійських тигри, поповнивши невеличку популяцію цих тварин в 200 осіб. Крім того, зоопарк поповнився і чотирма мавпочками — яванською макакою і трьома макаками-резус, двадцятьма єнотами-полоскунами, десятьма носухами, двома верблюдами, чотирма дикобразами, європейською ланню і ламою, чотирма гімалайськими ведмедями. Це красномовно говорить про те, що в бердянському зоопарку створені сприятливі умови для життя тварин і збільшення їх популяції.

     Просторі вольєри, штучні водойми з прісною водою, піщані острівці, а також екзотичні зелені куточки з безліччю дивовижних дерев і кущів — все це для максимального комфорту тварин та відвідувачів. Блакитний ялівець, канадська ялина, альпійська гвоздика і навіть гірська лаванда — ці рідкісні для нашої місцевості рослини ви побачите в зоопарку. А своїм чудовим ароматом і красою вас полонить розкішний розарій, що складається з 20 видів троянд.

Контакти:
Адреса: м. Бердянськ, вул. Жемчужна, 5
Тел.: +38 (067) 595-16-00
Сайт: azovzoo.com