Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У Бердянську офіційно зареєстрована Громадська спілка “Бердянська локальна туристична організація”!
29.03.2021

У Бердянську офіційно зареєстрована Громадська спілка “Бердянська локальна туристична організація”!

У Бердянську офіційно зареєстрована Громадська спілка “Бердянська локальна туристична організація”!
Вітаємо всіх, хто долучився до створення ГС “Бердянська локальна туристична організація”. Ця спілка створена для об’єднання Бердянська та Бердянського района для того, щоб про наш курорт знали не тільки в Україні, але й за її межами.
Бердянська ЛТО буде направлена на розвиток та підтримку туризму різних напрямків, починаючи від фестивалів, форумів, створення нових туристичних маршрутів, навчання, тренінгів та багато інших напрямів розвитку туристичної галузі, яка буде об’єднуватися та співпрацювати з Запорізьким регіоном!
В першу чергу хочемо подякувати всій команді National Tourism Organization of Ukraine, Ivan Liptuga, Віталіна Мартиновська та ЗОТА (Запорізька Обласна Туристична Асоціація) за професійний підхід та можливість об’єднати Бердянськ в єдину команду, які готові рухатися вперед задля розвитку улюбленого містаБердянськ серце Азова.
Дякуємо ще всім засновникам, які не зважаючи на труднощі, все ж таки змогли згуртуватися та зробити цей перший, не легкий крок!
Бажаємо всім, хто долучився до обговорення по створенню ЛТО приєднуватися, активно працювати, реалізовувати круті ідеї та створювати нові події разом, тому що у нас єдина мета: розвивати, покращувати та робити нашу перлину Приазов’я яскравою, цікавою та безпечною!https://www.facebook.com/tanusha.bacun/posts/898894074030370