Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • У Мелітополі відбувся традиційний масштабний фестиваль, присвячений головному символу міста – черешні
09.06.2019

У Мелітополі відбувся традиційний масштабний фестиваль, присвячений головному символу міста – черешні


Фестиваль “ЧерешнЕво”(черешньово) проходить в Мелітополі вже 8 рік поспіль. Так, перед святом в місті розвісили тематичні ілюмінації й встановили гігантську черешню для фото.

Свято розпочалося з яскравого “черешнешествія”. Так, мелітопольці, які були одягнені в барвисті тематичні вбрання, пройшлися від площі Перемоги до місця проведення фестивалю. Очолювала цю колону героїня свята – королева Черешня. Хода також супроводжували байкери і велосипедисти.
На “Поляні казок” в Мелітополі встановили сцену. Тут учасники фестивалю демонстрували свої костюми, за які отримували подарунки від організаторів. Також тут було безліч різноманітних фотозоні.

Традиційно всі бажаючі могли поласувати морозивом зі свіжозвареним черешневим варенням. У цьому році для гостей свята підготували три тисячі порцій. Також тут була безкоштовна дегустація черешні.

Цікаво, що головним напоєм на заході стала медовуха, яку продавали по 10 грн. На фестивалі можна було побачити незвичайні картини, зроблені з різних сортів черешні.

А яскравим завершенням свята стало бармен-шоу “Черешневий пунш” від чемпіонів України Івана Морозова і Артура Деменюк. Далі мелітопольців і гостей міста розважали кавер-група LA-LA-BAND і шоу барабанщиків Rhythmmen.