Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • В області відкрили першу наметову школу-експедицію «Степові лісництва рідного краю»
22.06.2019

В області відкрили першу наметову школу-експедицію «Степові лісництва рідного краю»

Цього року започатковано обласну міжвідомчу програму «Ліси Запорізького краю». Перша обласна наметова школа-експедиція «Степові лісництва рідного краю» є одним із заходів цієї програми.

Організатори заходу − облдержадміністрація, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства, Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

На урочистому відкритті на території Старобердянського лісництва Мелітопольского району учасників Лісової школи привітали директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова та начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк.

Під час природоохоронних акцій, пошуково-дослідницьких експедицій і таборів учасники програми опанують навички складання планів і геоботанічних карт, вивчать геологічну складову, рельєф, ґрунти, рослинний і тваринний світ лісів рідного краю, візьмуть участь у створенні нових лісонасаджень. І що найголовніше – навчаться бачити і розуміти взаємозв’язок природних компонентів лісу між собою.

У Лісовій школі беруть участь понад 80 осіб – педагоги і вихованці учнівських еколого-краєзнавчих об’єднань з різних куточків Запорізької області, які протягом навчального року провели велику і цікаву роботу в рамках програми «Ліси Запорізького краю».

Захід триватиме до 27 червня. За цей час учасники Лісової школи матимуть нагоду пройти курс лекцій, практичних занять та екскурсій з вивчення особливостей лісових екосистем, відвідати національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила», пам’ятки природи місцевого значення «Терпенівські джерела» і «Дуб патріарх», пройти майстер-класи з туризму та краєзнавства, взяти участь у колективних творчих справах, під час яких проявити свої таланти і розкрити творчі здібності під керівництвом викладачів Мелітопольского державного педагогічного університету, педагогів Центру туризму та працівників Старобердянського лісництва.