Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Які запорізькі музеї 18 травня можна відвідати безкоштовно
16.05.2019

Які запорізькі музеї 18 травня можна відвідати безкоштовно

Безкоштовний вхід і нічні екскурсії – чим порадують глядачів в Міжнародний день музеїв.

18 травня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день музеїв. «Індустріалка» дізнавалася у запорізьких музеях, що вони готують в цей день для глядачів. Тим більше, що 18 травня – це субота і її варто провести саме в музеї.

Художній музей 18 травня проводить День відкритих дверей, вхід безкоштовний. У глядачів буде унікальна можливість ще до офіційного відкриття ознайомитися з виставкою «Реальність і реалізм». Вона присвячена 80-річчю Запорізької області і своєрідно відображає різні періоди життя нашого регіону. На виставці близько 200 картин і графічних робіт як живих, так і тих, що пішли з життя художників, серед яких є відомі класики запорізького мистецтва. А офіційна презентація виставки відбудеться 22 травня о 15.00.

Зверніть увагу, що на виставку живих метеликів та інших комах, що приїхала з Києва, акція не поширюється. На неї вхід платний. Останній день роботи виставки метеликів в художньому музеї – 19 травня.
Краєзнавчий музей 18 травня теж проводить День відкритих дверей. І пропонує відвідувачам безкоштовно подивитися всі експозиції.
Національний заповідник «Хортиця» 18 травня працює в звичайному режимі. А ввечері 17 травня там проводять експериментальну екскурсію «Ніч на Січі». Ніч умовна – екскурсія почнеться о 19.00 і триватиме близько 2 годин. Маршрут передбачає прогулянку по Тарасової стежці, відвідування комплексу «Запорізька Січ», святилища. А ще екскурсанти побачать козаків і язичників. Екскурсія платна.

Нагадаємо, що Музей історії запорізького козацтва на Хортиці знаходиться на тривалій реекспозиції і закритий для відвідування.

Музей техніки «Фаетон» вдень 18 травня працює в звичайному режимі. А з 18 на 19 травня, як писала «Індустріалка», там проведуть акцію «Ніч в музеї». А ще 18 і 19 травня в «Фаетона» пройде «День моделіста».

Музей історії зброї та Музей техніки Богуславева 18 травня працюють в звичайному режимі.