Сайт Запорізького обласного туристично-інформаційного центру

  • Головна /
  • Новини /
  • Запорізький пленер «ДИВОСВІТ-2019» зібрав митців з Польщі, Індії та України
04.07.2019

Запорізький пленер «ДИВОСВІТ-2019» зібрав митців з Польщі, Індії та України

Завершив свою роботу XIII Міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2019», який відбувся на базі Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт». Девіз цьогорічного пленеру -«Єднаймося заради миру».

Міжнародний пленер «Дивосвіт» — масштабний мистецький проект у галузі керамічного та образотворчого мистецтва, який проводиться за ініціативи Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт».

Цього року мистецький форум зібрав справжніх професіоналів, креативних фахівців – художників і скульпторів з Польщі та Індії, а також різних куточків України – з міст Львів, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Донецьк, Ужгород, Харків.

Традиція дивосвітівських пленерів — це не тільки можливість практичної роботи на «вільному повітрі», а потужний мистецький рух, який спонукає до набуття багатого творчого досвіду молодими митцями, учнями естетичної школи у їх духовному єднанні з досвідченими діячами образотворчого мистецтва різних країн.

За словами організаторів, пленер проводиться з метою сприяння національно-культурному відродженню України, розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, популяризації традицій світового і вітчизняного керамічного мистецтва, збагачення культурних надбань і традицій через художню творчість.

Талановиті майстри протягом трьох тижнів створювали різнопланові креативні роботи в різноманітних техніках, обмінювалися досвідом, були учасниками майстер-класів, познайомилися з історико-архітектурними пам’ятками Таврійського краю.

За традицією пленер завершився звітною мистецькою виставкою — підсумком творчих пошуків учасників. Нові скульптурні композиції, керамічні та живописні полотна прикрасять інтер’єр навчального закладу. За підсумками пленеру також видано каталог зі зразками творчих досягнень учасників.